Content
 
کد فعال سازی

دريافت کد فعال سازي 


جدیدترین نرم افزار گروه
Giga Software Group

نظرسنجی
آیا با انتشار جایگاه 4 به صورت آبونمانی موافقید؟

کاربر نسخه 3 هستم موافقم
کاربر نسخه 3 هستم مخالفم
کاربر نیستم موافقم
کاربر نیستم مخالفمنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 58
نظرات : 0

 
چند ویژگی جالب ویندوز سون

* خلوت کردن یکباره میز کار

چنانچه چندین برنامه را هم زمان باز کرده باشید و به عنوان مثال قصد کاری را داشته باشید که نیاز به تمرکز بیشتری داشته باشد نیاز دارید که همه پنجره ها را بسته یا آنها را Minimize نمایید. با استفاده از ویژگی Aero Shake ویندوز ۷ می توانید این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. برای این کار پنجره ای که در حال کار با آن هستید و می خواهید باز بماند را با موس نگه داشته و آنرا بلرزانید خواهید دید که تمامی پنجره های باز Minimize خواهند شد. برای اینکه به حالت قبل باز گردید می توانید دوباره این کا را تکرار نمایید.

همچنین اگر پنجره مورد نظر را با موس به بالای صفحه نمایش بکشید به حالت Maximize تبدیل خواهد شد.

*ضبط گام به گام برای گزارش مشکلات

در ویندوز هفت با این ویژگی می توانید از مراحلی که طی می کنید و به مشکلی بر می خورید عکس گرفته و به آن توضیحات اضافه نمایید و سپس آنها را در اختیار یک متخصص قرار دهید تا بهتر و ساده تر شما را راهنمایی کند.نام این ابزار Problem Steps Recorder  می باشد.

برای استفاده از این ابزار مراحل زیر را دنبال نمایید.

۱- در کادر جستجوی منوی Start عبارت psr.exe را تایپ نمایید و کلید Enter را فشار دهید.

۲- زمانی که آماده ضبط بودید کلید Start Record را کلیک کنید.

۳- با هر کلیک یک علامت قرمز زیر نشانگر موس ظاهر خواهد شد و یک تصویر گرفته می شود برای اینکه به تصویر توضیحات اضافه نمایید می توانید گزینه add comment را کلیک نمایید.

۴- پس از پایان کار گزینه Stop Record را انتخاب نمایید با این کار پنجره ای باز خواهد شد و مسیر ذخیره فایل ZIP را از شما می خواهد . مسیر را وارد کنید و روی Saveکلیک نمایید.

۵- این فایل ZIP حاوی یک فایلMHTML می باشد که می توانید آنرا با مرورگر Internet Explorer باز کنید.

*اجرای مستقیم یک فایل صوتی و تصویری از یک کامپیوتر دیگر

در ویندوز ۷ با کامپیوتری که به شبکه Homegroup متصل است می توان با استفاده از نرم افزار Windows Media Player از فایلهای صوتی و تصویری سایر کامپیوتر های موجود در شبکه به صورت مستقیم استفاده کرد .

*سنجاق کردن برنامه ها به Taskbar

 در ویندوز هفت می توان برنامه ها را به taskbar سنجاق نمود تا مانند برنامه هایی مثل Internet Explorer همیشه به سریعترین روش آنها را اجرا نمود .برای این کار نرم افزار مورد نظر را اجرا نمایید و سپس روی آیکون برنامه در Taskbar راست کلیک نمایید و گزینه Pin this program to taskbar را کلیک نمایید.

*کالیبره کردن نرم افزاری مانیتور

با استفاده از این ابزار شما می توانید نور و وضوح مانیتور خود را به بهترین شکل ممکن تنظیم نمایید.کار با این ابزار بسیار ساده بوده و می بایست یک ویزارد را دنبال نمایید. برای اجرای این برنامه در کادر جستجوی منوی Start عبارت   dccw را تایپ نمایید و کلید Enter را فشار دهید.

کلمات کليدي : نکات جالب ویندوز سون, ترفند های ویندور هفت, ویندوز7, ویندوز 7

© کپی رایت توسط : گروه نرم افزاری گيگا (کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است.)
برداشت مطالب فقط با اجازه کتبی و ذکر منبع امکان پذیر است .

نوشته شده در تاریخ : 16 آذر ماه ، 1393 (3367 مشاهده)

[ بازگشت ]
Giga Software Group