درباره ما
 
کد فعال سازی

دريافت کد فعال سازي 


جدیدترین نرم افزار گروه
Giga Software Group

نظرسنجی
آیا با انتشار جایگاه 4 به صورت آبونمانی موافقید؟

کاربر نسخه 3 هستم موافقم
کاربر نسخه 3 هستم مخالفم
کاربر نیستم موافقم
کاربر نیستم مخالفمنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 58
نظرات : 0

 
درباره ما
 


گروه نرم افزاری گيگا بابهره گيري از تجربه و دانش در زمينه توليد نرم افزار و حساسيت بسيار ، روي کارايي نرم افزارهايی که ارائه مي دهد حداکثر تلاش خود را براي رضايت کاربران محصولات خود مي نمايد . گروه نرم افزاري گيگا براي تمامي محصولاتي که ارائه مي دهد مدت زيادي را صرف تجزيه و تحليل امکانات مورد نياز در محصول باحضور فيزيکي افراد گروه در مکانهايي که برنامه جهت استفاده در آن مکان طراحي مي گردد را ميکند تا نرم افزار شامل حداکثر امکانات مورد استفاده و کاربرد ساده تر براي کاربر آن باشد.
تمامی محصولات نرم افزاری که توسط گروه نرم افزاری گیگا ارائه می شود دارای نسخه مدت دار رایگان می باشند تا کاربر با آزمایش نرم افزار و پس از حصول اطمینان از کارایی نرم افزار نسبت به خریداری آن اقدام نماید.
با اینکه گروه نرم افزاری گیگا تمامی سعی خود را می نماید تا نرم افزار های ارائه شده توسط این گروه نرم افزاری ، کاربرد ساده و روانی داشته باشند ولی برای پشتیانی محصولات، انجمن پشتیبانی تدارک دیده شده است که کاربران می توانند با مراجعه به این انجمن در صورت بروز مشکل از تجربیات سایر کاربران استفاده نمایند یا مشکات خود را درج نمایند تا در اسرع وقت مشکل آنان برطرف گردد.

بازديد : 24082 بار
گواهينامه هاورود به سایت
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

مقالات
· نکات امنیتی برای کاربران جیمیل
· بازیابی رمز عبور ویندوز 7
· کوکی چیست؟
· کنترل ورود به حساب جیمیل
· چند ویژگی جالب ویندوز سون

آمار کاربران

Giga Software Group